+38 (073) 465-32-27

Телефонуйте з будь-якого міста України і ми допоможемо підібрати потрібну деталь

ГОЛОВНА ЯК ПРАЦЮВАТИ ДОСТАВКА КОНТАКТИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМ
Вхід Реєстрація Забули пароль? Запит по VIN Оформити замовлення Новини История Производители Загальний каталог Автошини Диски колісні "Каталог ВАЗ "Лампи Osram "Каталог Novline Правила повернення товару

Доставка замовлень

Адресна доставка по Києву

Якщо Ви проживаєте в м. Київ , то при замовленні товару у нас в магазині на суму від 1500 грн , товар може бути доставлений Вам нашим кур'єром безкоштовно. Вартість доставки замовлень вартістю до 1500 грн становить 35 грн .

Доставка більшості товарів здійснюється з 10:00 до 21:00 у робочі дні.

Зазвичай якщо ви розмістили заявку на доставку товару до 17:00 - ми доставимо його на наступний день. У будь-якому випадку під час відвантаження товару на доставку в поточний день наші менеджери узгодять з вами час доставки.

Наші співробітники оперативно доставлять замовлення за вказаною вами адресою у зручний для вас час і продемонструють цілісність і комплектність товару, а також оформлять всі необхідні документи. З міркувань безпеки перевірка товару та товарно-грошовий обмін здійснюються в автомобілі кур'єра.

Детальніше про доставку товару Ви можете уточнити у менеджерів по будь-якому із зазначених телефонів.

Доставка замовлень в регіони України

На сьогоднішній день, доставка в регіони України здійснюється такими транспортними компаніями як - «Нічний експрес», «Нова Пошта» та «Гюнсел». Вартість доставки не входить в ціну товару і формується компанією-перевізником, виходячи з габаритів, ваги і місця призначення вантажу. Оплата послуг з перевезення здійснюється клієнтом при отриманні в офісі транспортної компанії.

Тарифи транспортних компаній

«Нічний експрес» - щодня здійснює перевезення вантажу до 60 міст України. Найбільш оптимальний вибір перевізника. Гарантована доставка замовлення клієнту на наступний день. Ознайомитися з представництвами компанії «Нічний експрес» в містах України можна за посиланням
http://www.nexpress.com.ua

«Нова Пошта» - Компанія постійно розширює географію своєї діяльності та за 11 років пройшла шлях, починаючи з одного маршруту до покриття всієї території України. Нині мережа "Нової Пошти" нараховує понад 1155 відділень у більше ніж 659 населених пунктів України. Ознайомитися з представництвами компанії «Нова Пошта» можна за посиланням
http://novaposhta.ua

«Гюнсел» - Компанія Гюнсел, грунтується на принципі «Нам довіряють», постійно розширюючись завдяки постійним інвестиціям, створює мережу, яка охоплювала б всю країну. На сьогоднішній день, відкриті офіси в 40 містах України. Ознайомитися з представництвами компанії «Гюнсел» можна за посиланням
http://www.gunsel.com.ua

Безкоштовне зберігання на складі транспортної компанії

Важливий аспект для тих клієнтів, що проживають у населеному пункті, в який не може доставити транспортна компанія.

«Нічний експрес» - три дні безкоштовного зберігання (враховуючи день доставки).

«Нова Пошта» - десять днів з моменту оформлення декларації.

«Гюнсел» - два дні безкоштовного зберігання (враховуючи день доставки).

Час відправлення замовлення

«Нічний експрес» - отриманий до 17:00 нашим складом замовлений товар, може бути гарантовано відправлений в той самий день.

«Нова Пошта» — щоб відправити в той самий день, замовлений товар повинен бути на нашому складі не пізніше 16:30.

«Гюнсел» - отриманий до 17:00 нашим складом товар, буде гарантовано відправлений на наступний день о 12:00.

Повідомлення про те, що вантаж відправлений, приходить на поштову адресу клієнта у вигляді повідомлення із зазначенням транспортної компанії, датою відправки та номера декларації.

Страхування

Усі вантажі, що відправляються транспортними компаніями, не страхуються. При оформленні замовлення клієнт повинен самостійно оцінити необхідність страхування вантажу, який відправляється йому. Ми не несемо відповідальності за пошкодження незастрахованого вантажу під час перевезення транспортною компанією, всі претензії щодо пошкодження вантажу, під час перевезення, клієнт має право виставити перевізнику.

Транспортування крихких вантажів і особливо лобового скла здійснюється з обов'язковою страховкою.