+38 (073) 465-32-27

Телефонуйте з будь-якого міста України і ми допоможемо підібрати потрібну деталь

ГОЛОВНА ЯК ПРАЦЮВАТИ ДОСТАВКА КОНТАКТИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМ
Вхід Реєстрація Забули пароль? Запит по VIN Оформити замовлення Новини История Производители Загальний каталог Автошини Диски колісні "Каталог ВАЗ "Лампи Osram "Каталог Novline Правила повернення товару

Корисні поради автомобілістам

Поради щодо економії палива.

Із за постійного зростання цін на бензин, багато автомобілістів шукають способи його економії перед початком літнього сезону відпусток.

Глушіть двигун коли стоїте в глухий пробці, коли чекаєте когось більш десяти хвилин або зупинилися на трасі щоб розім'яти затерплі ноги. У режимі холостого ходу двигуном, протягом 10-15 хвилин, в середньому спалюється 0,25-0,5 л. палива.

Ведіть машину спокійно. У міському потоці не розганяли різко. Багато «шумахери» їздять таким чином: «газ в підлогу» на кожному світлофорі, і розганяються поки не упрутся під впередистоящей автомобілі, потім різко «оттормаживаются». Такий агресивний стиль водіння не допоможе доїхати швидше до пункту призначення. А завдяки спокійному водінню ви можете проїхати, майже на 20% більше.

Рухайтеся зі швидкістю 110, замість 120 км. в годину. На трасі слід їхати зі швидкістю 110 км / год, замість 120 км / ч. Різниця в 10 кілометрів на годину, швидше за все, відчутного виграшу за часом це не забезпечить, але зате при швидкості 110 км / год автомобіль може проїхати два додаткові кілометри на літрі палива.

Використовуйте круїз-контроль або рухайтеся з постійною швидкістю. Якщо у вас встановлений круїз-контроль, користуйтеся ним коли це можливо, або підтримуйте постійну швидкість руху. Це набагато більш ефективний метод їзди в порівнянні з постійним розгоном і гальмуванням.

Закрийте вікна. На низькій швидкості вимкнений кондиціонер забезпечує невелику економію палива, але на трасі краще завжди закривати вікна. Адже через збільшеного аеродинамічного опору повітря автомобіль дет себе подібно парашуту, через що витрачається набагато більше енергії, ніж потрібно кондиціонеру при роботі в режимі максимального навантаження.